Nový Legendární Svět Shinobi
Nový Legendární Svět Shinobi
Nový Legendární Svět Shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto Textovka
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na internetové textovce na téma Naruto Very Happy přeji příjemnou zábavu
V pravidlech je jasně napsáno " NESMÍTE NAPSA VÝSLEDEK ÚTOKU NEBO TECHNIKY POKUD TO NENÍ NĚCO JAKO BUNSHIN NEBO KUCHIYOSE !! "

 

 Dvor za Akademiou

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 4:42 pm

*zdrha daleko a skryje sa a pozoruje*
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 4:47 pm

" Víš co chci ... víš po čem lidé touží ... já chci mír ... a ty mi v něm překážíš ... jak již jednou ten koho jsem obdivoval řekl ... sleduješ jediný strom namísto toho aby jsi sledoval celý les ... " když to dořekl byla všude cítit taková příjemná a teplá chakra ...
" Ty ... musíš zemřít ... tím získám mocnější oči se kterými začnu podmaňovat svět pod jednu obří zem ... mír ... mír pro naši Skrytou deštnou ... mír který rozpoutá poslední válku ! " když to dořekl okolo vás šlehali neškodné blesky ... Raion věděl že je to moje technika Hanashi Senkou ( Přemisťování pomocí výbojů elektřiny ) " A kdo je támhleta holka ... tvůj student ? ... pch .. jsi pořád stejný ... nikdy jsi nikoho nezměnil ... ona zůstane SLABÁ ... "
------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: Tyhle kecy neberte jako pravdu ale prostě tohle k záporňákům jako je Kyokan patří Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 4:54 pm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jzs mna do toho planu netahejte Very Happy a kdo vravel ze zustanu slaba?
Návrat nahoru Goto down
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 4:59 pm

"Trhni si ja som chcel mier viac ako ty nenavidim vojny ty si osoba ktora sa ku kazdej vojne s radostou pridala.Nenavist tvori este väcsiu nenavist aj keby si mal moje oči TY mieru nikdy nedosiahnes tebe sa to nepodari TY si na svete stelesnene zlo TEBA nikto nezmeni a teraz ak to je vcetko ci si chcel odid z mojej vesnice a uz nikdy sa nevracaj a ta moja studentka.....Ak zomriem bude to posolstvo ktoremu som zasvätil život dalej po svete roznašat si odsudeni na posmrtny zivot v pekle ty svina" A odplul k nemu
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:10 pm

" svině ? ... a kdo mě zradil ... kvůli čemu jsem to co jsem ? ... jsem tohle protože jsi nás opustil kvůli té tvé cestě k míru ! ... kvůli tobě naši rodiče zemřeli ! ... " zablesknul se a objevil se mu za zády ... pole energie zmizelo ... " ... co si o sobě myslíš ? ... stále jsi mě kritizoval kvůli té mé cestě ... " řekl a čekal odpověď
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:16 pm

"Ničomu nechapes ONI nas sledovali preto som sa vybral inou cestou chceli nas vyouzit kvoli tomu čo dokažeme ONI za tebou isli domov preto naši rodičia zomreli."
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:19 pm

" ... " na chvíli se zarazil
" Tohle není důvod k tomu ... aby jsi nešel domů se mnou ... " Bleskově vytáhl katanu a sekl proti němu
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:24 pm

Zarazil utok svojou katanou
"...Ešte stale to nechapes?! keby som išiel s tebou aj tak by rodičia zomreli...
Vravel som ti aby si nešiel že je to pre ich dobro
ONI nas sledovali a zabili nam kazdeho na kom nam zaležalo aby sme potom uz nikoho nemali a aby sme sa k nim pridali a vidim ze sa im to podarilo"
pozrel na brata a z oka sa mu zgulala slza
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:27 pm

" Mýlýš se ..." trochu změněnou tváří
" Oni ... chtějí rozpoutat válku která nikdy neskončí ... a to já nedovolím ... " řekl a švihnul i druhou katanou
* Snad ... snad ... * přemýšlel se zavřenýma očima
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:30 pm

Radsej odskocil na vzdialenost 5 m od brata
"Tak preco ked uz vies ze to nie je kvoli mne na mna stale utocis nic tym nedosiahnes akurat stratis dalsieho s tvojou krvou"
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:34 pm

" Protože ... protože ... " spadl na kolena kolenama k sobě
" Ty .... ty jsi byl vždycky lepší ... vždycky jsem tebou opovrhoval ... vždycky jsem se ti snažil vyrovnat ... " řekl při zadržování slz " Jakožto starší bratr jsi .... měl převzít vedení klanu po otci .... a mě vždycky ... štvalo že jsi měl všechno ... vždycky mluvili všichni o tobě ... já byl jen postranní stráž .... " řekl a hleděl do země a pustil katany z rukou
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:39 pm

"Ja som po ničom takom netužil je to len zhoda nahodod ze som sa narodil ako prvy nechcem mat s tebou žiadne spory urcite sa mi v mojom veku vyrovnas ba dokonca aj prekonas no teraz s tebou nechcem rozhadany ani s tebou bojovat mozme si navzajom pomahat ak chces"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:42 pm

"A mam po treningu "
Návrat nahoru Goto down
Kyokan Sorakaze
Admin
Kyokan Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:47 pm

Udiveně sleduje bratra " Arigatou ..." a rozplynul se na jemné výbuchy elektřiny
Ještě než zmizel podíval se na tu holku
Návrat nahoru Goto down
https://nlss.forumczech.com
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:51 pm

"on ma videl, a sakra "
Návrat nahoru Goto down
Raion Sorakaze

Raion Sorakaze



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 5:58 pm

"Je to nejaky problem? spoznala si sa s mojim bratom Smile"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 6:00 pm

"hmm ne ziadny Very Happy ale vipadal ako keby mal depresi "
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 7:16 pm

Vide z budovy a pri spomienke na kagov zacne hned cvicit a skusy 15 krat bunshin justu ,15 krat hnegen jutsu a potom 20 krat kawarimi jutsu je vycerpany tak ide spat domov
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 7:24 pm

Prisiel pred budovu a zopakoval to co pred tim a zistil ze pred branou sa maju stretnut dvaja kagovia tak tam ide
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 4:24 am

Skusa 20 krat Hengeno jutsu , 15 krat Bunshin jutsu a potom este 25 krat Kawarimi jutsu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 11:38 am

Skusa to este raz vsetko
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 4:46 pm

Skusa este raz vsetko co sa naucil
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 5:00 pm

*dosiel a vsetko vyskusal 25 krat*


Naposledy upravil Juan dne Wed Apr 27, 2011 8:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 6:12 pm

po skonceni s cvicenim zacal odznova a rozohdol sa ze po skonceni pojde domov
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Juan

Uchiha Juan



Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 7:23 pm

*Nervózne čaká na kageho *
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvor za Akademiou   Dvor za Akademiou - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dvor za Akademiou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ulica pre Akademiou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nový Legendární Svět Shinobi :: Velké ninja Národy :: Hi no Kuni :: Konoha :: Akademia-
Přejdi na: